Вироби з бісеру Р.М. Баришполь

25.01.11-25.02.11

Раїса Миколаївна захоплюється плетінням з бісеру вже 39 років. Починала з простих квіточок (ніколи літературою не користувалася, всі вироби створювала сама).

Якось я прийшла на роботу і поставила на столі мишку з бісеру. Одна зі співробітниць, побачивши її, підняла крик, прийнявши виріб за живу мишу. В іншій раз принесла показати співробітницям чергову свою роботу – жабу. Співробітниця взяла її двома пальцями і тут же з жахом закричала і мало не закинула її – лапки жаби ворушилися: «Забирай її, вона ще оживе!» Скільки разів закидали жуків і мух. Покладу дівчатам на долоню, а вони в жаху…
Мені нерідко радять робити з бісеру гирдані, різні намиста. Але я люблю все взяте від природи. Природа для мене – найкраща майстерня, невичерпне джерело краси і добра… Краса природи пробуджує допитливість, розвиває фантазію. Мені багато радості приносить кожен мій виріб, отримую величезне задоволення, коли люди дивляться і радіють.

20 років брала участь у «святах квітів» і «днях міста», у виставках: у будинку вчених, у виставковому залі, в історичному музеї, у дитячому санаторії, піонерському таборі, в 93 школі, в верстатобудівному заводі.
Нагороджена трьома дипломами і двома подяками.

Баришполь Раїса Миколаївна (контактний тел.: 35-23-64)

Адреса: пр. К. Маркса, 16 (Дніпропетровський історичний музей)
Тел. для довідок : +38 (0562) 46-34-22
Часи роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний – понеділок);
Вартість квитків: 3 грн. для дітей; 7 грн. для дорослих.