Міський пейзаж – пленерний живопис

Музей «Літературне Придніпров’я» презентує мистецький проект

«Міський пейзаж – пленерний живопис» Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1,який проводиться в рамках виставки-конкурсу учнівської майстерності вихованців художніх шкіл міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Полтави, Кременчука, Херсону.

Урочисте відкриття мистецького проекту відбудеться 11 вересня о 16 годині в музеї «Літературне Придніпров’я» за адресою: пр.К.Маркса, 64.

 Формат проекту побудований на різномаїтті графічних технік:

  • традиційний графічний малюнок;
  • акварельний та пейзажний живопис;
  • композиції  пейзажного напрямку;
  • короткочасні пленерні замальовки, виконані з натури.

На погляд організаторів проекту, глядач буде мати можливість ознайомитись з пейзажним живописом та краєвидами різних цікавих місць України, виконаних в оригінальних графічних техніках, учбовими та творчими роботами учнів. Відвідувачі та гості виставки зможуть поспілкуватись із провідними фахівцями України в галузі мистецької освіти, отримати професійну інформацію, стежити за розвитком  дитячої творчості.

Виставка присвячена святкуванню «Дня міста» і є своєрідним подарунком дніпропетровчанам від учнів 7 художніх шкіл України. Експозицію із 120 графічних робіт будуть супроводжувати музичні етюди віртуозів ДМШ № 15 з програмою «Від класики до джазу», що дозволить в яскравій емоційній формі споглядати  твори юних майстрів. Сподіваємось на те, що до візуального та інформаційного  матеріалу будуть небайдужі фахівці творчих студій, викладачі малюнку загальноосвітніх шкіл, всі, хто опановує мистецьку майстерність.

Організатори та учасники проекту «Міський пейзаж – пленерний живопис» плекають надію на те, що цей мистецький захід стане  ще одним кроком у поширенні авторитету художніх  шкіл на масмедійному просторі, збільшенні  професійної   та глядацької аудиторії, збагаченні естетичних вражень та сподівань, спрямованих до культурної скарбниці Дніпропетровщини.

plenner.jpg