Презентація поетичної збірки «Лит-Ё»

16 червня 2012 року в музеї «Літературне Придніпров’я» відбулася презентація поетичної збірки «Лит-Ё».
У лютому стартувала низка презентацій поетичної збірки кращих текстів ресурсу «літфесту», що отримав назву «Лит-Ё».
Програма презентацій містить у собі 5 міст України: Миколаїв, Харків, Сімферополь, Київ і Дніпропетровськ.
У чотирьох містах презентації вже відбулися. Підійшов час і в столиці ракетобудування – Дніпропетровська.

У рамках заходу пройшли:

  • 1. Презентація поетичної збірки «Лит-Ё», де розказали про ресурс, проекти і про сам збірник. Автор кращого питання отримав у подарунок примірник видання!

В рамках презентації пройшли читання авторів регіону, тексти яких увійшли до збірки: Тетяна Самаріна, Олександра Очман, Ніна Олійник, Рена Одуванчик, Станіслав Кузьмін, Сергій Куликов, Максим Волохань, Таня Чух, Дмитро Чашин, Лариса Лешега та інші.

Коротко про концепцію видання.

Ресурсом регулярно проводиться визначення кращих текстів місяця шляхом голосування. Ці тексти складають так зване «Золото» ресурсу. За час існування сайту в «Золоті» накопичилося близько двохсот прекрасних робіт понад шістдесят авторів, і в колективу сайту з’явилася ідея видати за цими матеріалами Поетичної збірки «Лит-Ё».
Навесні 2011 року ресурсом був підготовлений і поданий на здобуття Гранта проект даного збірника, в рамках підтримки культурних ініціатив, яка здійснюється фондом «Російський світ». Проект був підтриманий.
Назва збірки також було вибрано невипадково. «Ё» – пізнавана, помітна, амбітна і трохи агресивна (по-хорошому – активна, голосна) буква російського алфавіту. «Лит-Ё» при проголошенні чується як “Лиття”, що символізує високу якість представлених текстів (вироби з металу славляться своєю надійністю і міцністю). А цінність золотого лиття – безсумнівна.

  • 2. Презентація збірки вибраних віршів Влада Кльона. Модератор презентації: Олександр Татаринов.

Про книгу.

Укладачами збірки виступили Майстер Євген та Олександр Татаринов.
В книгу увійшло 163 текста Влада, написані в період з 2002 по 2010 рік. В оформленні використано фото роботи Олега Бузана. Дизайн – Поліна Городиська.
Передмова книги являє собою 11 коротких текстів про Влада і його поезії. Серед співавторів передмови поети і друзі Влада: Павло Сухно, Микола Ширяєв, Олесь Барліг, Надія Агафонова, Андрій Рассказов, Ольга Радай, Дмитро Чашин, Максим Бородін, Катерина Гопенко, Олексій Торхов, Майстер Євгеній.

Всі запитання та пропозиції щодо книги ви можете надсилати на адресу: [email protected]