Рішення міської ради щодо «Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста»

24 листопада 2010 р. в приміщенні Дніпропетровської міської ради відбулася друга чергова сесія міської ради VI скликання.
Була затверджена Комплексна програма розвитку у сфері культури Дніпропетровська на 2011-2015 рр.
Згідно з програмою у Дніпропетровську з’явиться літературно-меморіальний комплекс О. Гончара (2012-2015 рр.), міська галерея мистецтв для проведення персональних виставок художників і майстрів народного мистецтва (2011-2015 рр.), “Будинок мистецтв” для забезпечення житлом працівників культури і мистецтв та проведення мистецьких заходів. Також розглядається можливість відкриття в Дніпропетровську дитячої картинної галереї (2011-2012 рр.), сучасного театрально-концертного залу, забезпечення відповідними приміщеннями міських театрів і т.д.
Крім того, належна увага буде приділена і розвитку центральних парків культури і відпочинку. У тому числі, планується розробка генеральних планів проектування та реконструкції парків ім. Т.Г. Шевченка, ім. Б. Хмельницького та ім. Л. Глоби.
Фінансування програми буде здійснюватися за рахунок міського бюджету, благодійних внесків та інших джерел, які не заборонені законодавством.