Почалось! Отримано першу заявку на участь у Всеукраїнському музейному фестивалі!

7 грудня 2010 р. організаційний комітет Третього Всеукраїнського музейного фестивалю “Музеї України у всесвітньому культурному просторі”, який буде проходити у Дніпропетровську з 14 до 19 вересня 2011 р., отримав першу заявку на участь у фестивальних конкурсах. Національний заповідник «Софія Київська» представив на конкурс музейних видань історичний путівник «Генуезці в Криму», який містить цікаву й різноманітну інформацію про пам’ятки м. Генуї та Криму, об’єднані історичним контекстом та характерними архітектурними рисами. На фестивалі видання представлятиме завідуючий відділом науково-інформаційних технологій та видавничої роботи Національного заповідника «Софія Київська», Михайло Васильович Панченко.

Адміністрація Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького висловлює щиру подяку колегам з Києва за співпрацю, а також запрошує всіх інших музейників України приєднатися до роботи Третього Всеукраїнського музейного фестивалю.

Чекаємо Вас, шановні колеги. Маємо надію, що 3-й Всеукраїнський музейний фестиваль об‘єднає музейну спільноту України у вирішенні нагальних проблем музейної галузі і приверне належну увагу громадськості до збереження національної історико-культурної спадщини.

Наші координати: 49600, Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 18 Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького. Тел./факс (0562) 462428, тел. (0562) 460512, Е-mail: [email protected], [email protected]