Музей історії місцевого самоврядування приймає відвідувачів

7 грудня, у День місцевого самоврядування Музей історії місцевого самоврядування Дніпропетровщини приймав численних відвідувачів. Цього разу ними стали новообрані голови районних рад. Перед початком екскурсії від імені голови обласної ради його перший заступник Анатолій Адамський привітав очільників районів з обранням, зазначивши, що це є свідченням високого авторитету, поваги і довіри жителів Придніпров’я.
Анатолій Адамський також наголосив, що урочистості до професійного свята не випадково розпочинаються з відвідування Музею: «Я твердо переконаний, що міцну систему самоврядування необхідно будувати на основі величезного досвіду і знань колег. Запам’ятайте це місце! І коли у вас виникнуть труднощі, згадайте про своїх попередників і ті часи, коли було набагато складніше реалізувати ініціативи. Адже саме вам, хто нині пише історію самоврядування, розвивати й збагачувати ті глибокі й міцні історичні традиції, які склалися на Дніпропетровщині протягом століть».
Під час екскурсії народним обранцям було продемонстровано становлення та динаміка розвитку органів місцевого самоврядування (міських, губернських, повітових, окружних, обласних, районних, селищних); висвітлено різні шляхи підходів до вирішення соціально-економічних питань органами місцевого самоврядування нашого краю, а також – співпрацю, взаємовідносини різноманітних за призначенням структур влади з органами самоуправління.