Діорама зустріла свого десятимільйонного відвідувача!

26 жовтня 2012 р., до 69-ї річниці визволення міста Дніпропетровськ від фашистських загарбників, діорама “Битва за Дніпро” зустріла свого десятимільйонного відвідувача. Ним став студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Корзун.

Як зізнався сам Дмитро, на діорамі він був дуже давно. І у дні святкування річниці визволення міста він зі своєю дівчиною Катериною завітав до діорами, щоб згадати тих солдат та офіцерів, які ціною свого життя визволяли Україну і місто Дніпропетровськ від окупантів. Іван Корзун – дідусь Дмитра – воював в роки Великої Вітчизняної війни.

Сувенірний квиток десятимільйонного відвідувача, а також музейну поліграфічну продукцію в урочистій обстановці презентувала Дмитру директор музею Надія Іванівна Капустіна.

Дмитро Корзун також отримав можливість безкоштовно відвідувати музей і діораму за особливим запрошенням, яке буде дійсним протягом всього 2013 року!

Колектив музею та діорами “Битва за Дніпро” приєднується до вітань на адресу Дмитра Корзуна і бажає йому успіхів у навчанні.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] IMG_0746.jpgIMG_0754.jpgIMG_0760.jpgIMG_0767.jpgIMG_0776.jpg[/pe2-gallery]