Перформанс дніпропетровського Плейбек-театру «Сусіди»

15 січня, о 19.00 у Музеї «Літературне Придніпров’я».

«Плейбек вечорниці» Перформанс дніпропетровського Плейбек-театру «Сусіди».

afisha.jpg

Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 64.

Це дивовижні дні! Подивися сам: Зимове Сонцестояння, Новий Рік, Різдво, Йоль, Ханука, Вечорниці, Василя, Старий Новий Рік. Ці свята наповнені світлом і теплом, вони збирають разом друзів, сусідів, родичів. Дух цих дат близький самій Землі, що відбилося в обрядах і переказах, які передаються з покоління в покоління. І, звичайно ж, у Тебе є історії, пов’язані з цими святами, або може історії про надії на майбутній рік або про що йде час, історії про колядки, Різдво, подарунки, про Дідуся Мороза, про святковий стіл. Про те, як збулося чи не збулося, про надію і розчарування. Історії про чудеса. Дуже хочеться їх почути!

Ми, актори Плейбек-театру «Сусіди», відчуваємо причетність до цієї атмосфері свята і душевної близькості, і ми хотіли б зробити її ще більш теплою і світлою. Тому ми чекаємо Твоїх історій, дорогий Глядач, щоб почути їх, і тут же розіграти на сцені. Чекаємо Тебе, на нашому перформансі «Плейбек-Вечорницi». Квитки до театру можна отримати безкоштовно у касі музею «Літературне Придніпров’я» або – за особистим зверненням – у організаторів перформансу.

http://www.vteatrbilety.ru/repertuar/bolshoy-teatr/

Плейбек-театр – це вид театру імпровізації, в якому немає готового сценарію і режисури. Глядачі беруть участь в процесі виступу, розповідаючи реальні історії зі свого життя, які актори тут же розігрують на сцені.

Ідея такого театру в 70-ті рокиприйшла до американця Джонатана Фокса, коли він переховувався в Непалі від воєнної служби. Після повернення на батьківщину, Джонатан зрозумів, що західна культура втратила дуже важливу річ: суспільству не вистачає єдності та почуття племені. Джонатан він винайшов театр, який робить глядачів близькими.

Ідею американця підхопив Роман Кандибур — він чотири роки тому вирішив заснувати такий театр у Дніпропетровську. І не просто так, а вбачав у цьому необхідність — нам теж потрібна близькість.

[pe2-gallery class=”alignleft” ]
Playback_1.jpgPlayback_2.JPG[/pe2-gallery]