В Києві відбудеться презентація виставки “1000 років української печатки”

24 травня 2013 року о 12.00 в Національному музеї історії України відбудеться презентація виставки “1000 років української печатки”.
“Віхи історії: тисячоліття української печатки” – новий міжнародний масштабний проект Національного музею історії України і Музею історичних та культурних реліквій родини Шереметьєвих. В експозиції беруть участь 15 провідних музеїв, архівів, бібліотек України та Російської Федерації. Географія проекту поєднує історико-культурні надбання Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Львова, Дніпропетровська, Чернігова, Запоріжжя. Виставка носить унікальний характер і не має аналогів не тільки в українському, а й пострадянському музейному просторі. На ній представлено понад 400 печаток, що відображають різні періоди культурного та історичного розвитку України, її державного життя упродовж 1000 років! Печатка є унікальним джерелом з вивчення суспільного устрою, культурних та мистецьких явищ, політичної самосвідомості, генеалогії.
Від ДНІМ на виставці буде представлено 5 печаток від доби запорізького козацтва до доби громадянської війни 1917-1920 рр.