Презентація книги Л. Щербанюк “Жінки в космосі”

11 листопада 2013 року в Центрі інноваційних технологій і прогресу “Парк ракет” відбулася презентація книги Л. Щербанюк “Жінки в космосі”. В презентації взяли участь: авторка книги Л. Щербанюк, Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради А.П. Адамський, заступник голови Дніпропетровської обласної ради Т.Ф. Дацько та директор Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького Н.І. Капустіна.
обложка.jpg В книзі “Жінки в космосі” подаються біографії жінок, які зв’язали свою долю з польотами в позаземний простір й науковими дослідженнями на орбіті. В історичному контексті розвитку космічних програм різних країн розповідається про шлях кожної героїні до зірок, враження від перебування за межами атмосфери, а також про їхнє земне життя. Публікація присвячена 50-річчю внеску жінок у досягнення пілотованої космонавтики та діяльності в умовах мікрогравітації.

Про автора: Людмила Щербанюк – випускниця факультету романо-германських мов Київського університету ім. Т.Г. Шевченка й Інституту післядипломної освіти цього ж університету за фахом правознавство. Вивчала міжнародні відносини в Університеті м. Тампере (Фінляндія). Працює перекладачем. Захоплюється іноземною літературою, спортом і подорожами. Побувала у 42 країнах світу (відвідала Національний аерокосмічний музей Смітсонівського інституту в Вашингтоні і Міжнародного аеропорту ім. Далеса, Космічний центр ім. Кеннеді, Зоряне містечко в Росії).

[pe2-gallery class=”alignleft” ] Без-имени-1.jpgопроаврплоав.jpg[/pe2-gallery]