Зустріч-презентація книжки «Рід Корбе. Верхньодніпровська гілка»

2 серпня 2017 р. 1500. Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького. Зала №4

Дніпропетровський національний історичний музей, Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки краєзнавців Україна, Дніпровське генеалогічне товариство запрошують на презентацію книжки відомого краєзнавця Галини Семенчі «Род Корбе. Верхнеднепровская ветка».

У виданні на підставі невідомих та маловідомих джерел досліджено долю, родинні зв’язки та біографії представників катеринославського дворянського роду Корбе, який походить з Трансильванії. Рід Корбе пов’язаний родинними зв’язками з багатьма відомими козацькими родами: Коростовцеви, Лаппо-Данилевські, Лисенко, Миклашевські, Скоропадські та інші. Також Корбе породичалися з Тарнавськими (власники відомого маєтку в Качанівці), Чайковськими тощо. В книзі наведено багато фактів, пов’язаних з історією Придніпров’я. Дослідження багато ілюстроване, більшість світлин публікується вперше.

Під час презентацію відбудеться зустріч з Сергієм Миколайовичем Корбе – внучатим племінником видатного громадського діяча Придніпровського краю Олександра Миколайовича Поля. С.М. Корбе інжеренер-агроном, закінчив університет Буенос-Айреса, захоплюється спостереження птахів у дикій природі.

Запрошуються всі бажаючі!

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами:

(093)501-85-99 (Бекетова Валентина Михайлівна, заступник директора ДНІМ)

(067)976-99-28 (Кочергін Ігор Олександрович, голова Дніпропетровської обласної організації НСКУ)