Театралізована екскурсія “In vino veritas”

24 грудня о 17:00, 18:00 і 19:00 відбудеться театралізована інтерактивна екскурсія «In Vino Veritas…». Це захоплююча розповідь про історію алкогольних напоїв, давні рецепти, посуд та предмети, пов’язані з виготовленням та традиціями споживання спиртних напоїв у різні епохи.

У кожній залі музею розповідь доповнена театралізованими перформансами та інтерактивами!

Хочете відчути різницю в алкоголі кочовиків та слов’ян? Дізнатись, що і як пили козаки? Які напої привозили до нас чумаки, і як готувалися найулюбленіші українські настоянки та наливки? Які тости виголошували дворяни на своїх світських раутах, і хто варив найсмачніше пиво в Катеринославі? Чому царська влада відчайдушно, але безрезультатно, боролося з пияцтвом на поч. ХХ ст.?

Відповіді на всі ці питання лише під час екскурсії! Хронологія екскурсії – від найдавніших часів до початку ХХ століття!

Однак найголовніше сьогодні – дотримуватись карантинних умов, не наражати себе та оточуючих на небезпеку! Тому, кількість місць – обмежена!

Обов’язковою умовою відвідування екскурсії є ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ за телефонами: 066 886 72 30 і 097 954 74 15 та наявність засобів індивідуального захисту. Встигніть зареєструватись!

Ціна: 150 грн