Екскурсія для дітей “Новий рік в музеї”

Немає свят чарівніших за Новорічні! Навіть історичний музей не міг стояти осторонь!

Перша новорічна екскурсія була проведена ще в 2008 році і викликала неабиякий ажіотаж. Відділ науково-просвітницької роботи не міг прийняти усіх бажаючих і в період новорічних свят музей приймав тільки новорічні екскурсії.

Екскурсія стала відомою і в сусідніх областях, до нас їхали із Полтавської, Харківської, Запорізької областей. Екскурсія змінювалася, перша екскурсія доповнювалась вікториною, пазлами, з часом ігри замінили на майстер-класи малювання шоколадом. До новорічних екскурсій співробітники відділу готували виставки. Кожен рік це була нова виставка, з часом їх стали доповнювати фотомайданчиками.

І зараз, у важкі для всього суспільства часи пандемії відділ рухається і продовжує розвивати таку улюблену тему новорічних свят. Цього року екскурсія доповнена не тільки звичайними іграми, а й квестом по чотирьох залах музею. Він має назву “новорічні пригоди у музеї” і розроблений на популярній платформі Kahoot.

Чекаємо діточок 2 січня о 12:00 і 14:00. У групі не більше 10 чоловік. Обов’язковий попередній запис за телефоном: 067 447 7014.