Всеукраїнська виставка фіалок. Клуб “Діметріс”

Фіалочний бум України досягає апогею у Дніпропетровську.
У Дніпропетровську проходить виставка відомого клубу любителів сенполій (кімнатних фіалок) Діметріс. Виставка відбудеться в Історичному музеї з 24 по 28 листопада 2010 року. Сотні професійно вирощених фіалок рідкісних колекційних сортів, доставку яких можна безкоштовно замовити на сайті MegaFlowers, постануть перед дніпропетровцями. В останні п’ять років в Україні значно зріс інтерес до кімнатного фіалководства, різко зробила крок вперед селекція фіалок і стрептокарпусів. Скромні бабусині квіточки перетворилися на виставкову розкіш з квітами діаметром до 9 сантиметрів. Колекції кімнатних фіалок починаються від двох-трьох фіалочек на підвіконні у звичайних любителів і досягають 200, 400, 600 і більше сортів у колекціонерів.
Клуб Діметріс – дніпропетровський клуб любителів фіалок і стрептокарпусів з міжнародним ім’ям широко відомий у країнах СНД і за кордоном. Колекції членів клубу складають основу найпотужніших виставок – як за якістю кольорів, так і за кількістю представлених рослин.
Гордість клубу – нові сорти, виведені у Дніпропетровську, який став серцем фіалкової України. Вони конкурують з кращими досягненнями світової селекції, затребувані заводчиками інших країн, деякі не мають аналогів у світі.
Діяльність клубу Діметріс не обмежується тільки лише проведенням виставок.
Клуб має свій сайт і форум, що є, по суті, енциклопедією фіалководства, на якому щодня тисячі любителів кімнатних рослин з усього рунету спілкуються на квіткові теми, обмінюються досвідом та знаходять відповіді на всі свої запитання.
На виставки Діметріса з’їжджаються колекціонери з усієї України, а також з ближнього і дальнього зарубіжжя. На виставці у листопаді 2010 року очікуються гості з Швейцарії, Росії, Молдови. Фіалкові килими дніпропетровських виставок не мають собі рівних у СНД.
На наших виставках колекціонери не тільки діляться красою, створеною своїми руками, а й змагаються своїми досягненнями в майстерності вирощування виставкових фіалок і стрептокарпусів. У результаті суддівства, яке проводиться метрами фіалководства з усього світу, на виставці вибираються кращі культивари, а колекціонери, які виростили ці шедеври, нагороджуються почесними грамотами та призами.

Контактна особа: Павло Єникеєв (колекціонер і селекціонер)
тел.: 095-234-95-67
email: [email protected]
Адреса проведення виставки:
Дніпропетровський історичний музей
пр. Карла Маркса, 16